Ugrás a fő tartalomhoz

Észrevételek, javaslatok az oldallal kapcsolatban

Wolt futárok Fórumok Wolt futárok Észrevételek, javaslatok az oldallal kapcsolatban

  • Indította
    Témakör
  • #18401
    GreenDogh
    Adminisztrátor

    Észrevételek, javaslatok az oldallal kapcsolatban.

2 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Hozzászólás
    • #307543
      Sanyi
      Felhasználó

      Igen, az szuper ötlet! 🙂

    • #302130
      Sanyi
      Felhasználó

      Írtam a Woltnak a táblázattal kapcsolatban, hátha küldenek nekem egy frissített díjszabást, de nem küldtek, helyette ezt a választ kaptam:
      „Sajnos nem áll módunkban megosztani, hogy pontosan mennyi az alapdíj.
      Ennek oka (ahogyan a kommunikációnkban és a szolgáltatási megállapodásban is megtalálod), az, hogy a kiszállításokat a feladat elvégzésével járó erőfeszítésekkel arányosan, és nem egy fix keret mértékeivel kompenzáljuk. Így a korábbi, a díjak számítási módját szemléltető díjtáblázatok, valamint a szállítási díjak számításával kapcsolatos minden egyéb feltétel, amely a korábbi szolgáltatási megállapodás mellékletét vagy részét képezte, elavulttá váltak, a továbbiakban nem érvényesek.

      Mivel a rögzített keret alapján működő rendszert lecseréljük, egy az egyes feladatokat egyedi árazás alapján díjazó rendszerre, a rögzített alapdíj megszűnik. Ehelyett minden egyes beérkező feladatnál, előre megmutatjuk a felajánlott díjat. Így mindig az aktuális ajánlat alapján tudsz arról dönteni, hogy elfogadod vagy elutasítod azt.
      Az új díjazási modell számos különböző paraméterrel fog számolni, mint például:
      - Az ügyfél vagy az étterem elhelyezkedése (pl. nehezen megközelíthető)
      - Időjárás (pl. esik az eső)
      - A megrendelés típusa (pl. nagybevásárlás vagy csak egy hamburger)
      - Egyéb (pl. domborzati tényezők)
      
      Mivel ezek körülmények a távolsággal karöltve, együtt befolyásolják a feladatért járó díjat, többé már nem lesz értelme a régi „alapdíj” kifejezést használni. Ehelyett lehetőség lesz megalapozott döntést hozni minden egyes feladatról, és már a szállítás megkezdése előtt tudni fogod, hogy az adott feladat minimum mennyit fog érni.”

      Mondjuk így nem tudom, hogy hogy gondolják, hogy bárki csatlakozzon, hogy nem tud előre számolni, hogy mennyi is az annyi…

      Mindenesetre remélem tudtam másoknak segíteni.

    • #300374
      Sanyi
      Felhasználó

      Szia!

      A Dunakeszire vonatkozó díjazási táblázatot honnan szerezted? Mindenesetre ha ez alapján keresnék akkor igen hamar meggazdagodnék, szerintem nagyon pontatlan. Ezzel csak az a baj, hogy félrevezető lehet, ha valaki azt számolja, hogy hogyan fog keresni, megéri-e belépnie. Egyébként egy pontos díjazási táblázat engem is érdekelne, megpróbálok kapcsolatba lépni a supporttal.

      Üdv!

      • #302634
        GreenDogh
        Adminisztrátor

        Szia!

        Ezeket még korábban másoltam a woltfutarok.com-ról, de ugye már nem aktuális, hiszen megváltozott a fizetési rendszer. Azért hagytam fent, mert így össze lehet hasonlítani a mostanival.
        Lehet valahogy megjelölöm vagy átrakom archívba.

2 hozzászólás mutatása
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.